0 kcal
  • Najlepsze aktywności Move
  • 6.9.2013
    • Biegi przełajowe 14:53'37.5, 95,00 km
      Beskydská sedmička 2013 - moje srdeční záležitost, vrchol sezóny. Perfektně takticky zvládnutý závod, skvělá spolupráce s Danem, umístění na chlup stejné jako v loni, jen to znamenalo stlačit čas o 1hod 5min 34sec. Skvělé počasí, atmosféra, obešlo se to bez křečí a skoku do křoví. Vše vyšlo tak, jak nejlépe mohlo. Umístění celkově 21. z 405. (289. dokončilo) Umístění kategorie 12. z 228. (155. dokončilo)
    29.6.2013
    • Biegi przełajowe 5:32'46 Średnie tętno 163 ud./min, 47,50 km
      Závod Cortina Trail v Dolomitech (IT) - nejkrásnější závod co jsem kdy běžel! Neskutečná atmosféra i trať! Tepy jsem si držel kolem 163, na 35km jsem narazil do maratonské zdi, dostal křeče, ale v závěrečném seběhu to překonal a ještě si uhlídal pozici. Tento závod by měl zažít každý, nádhera! Pořadí 83. z 636.
    22.9.2012
    • Bieganie 1:31'21.5 Średnie tętno 174 ud./min, 21,10 km
      Ostravský 1/2 maraton: závod se mi vydařil lépe než jsem čekal - posunutí osobáku o další cca 4min. Začátek jsem zkusil dát svižněji než obvykle - sice jsem pak musel zvolnit, protože mě začaly bolet holeně, ale i tak se mi v nasazeném tempu dařilo celkem dobře vydržet. Teplota byla naprosto ideální, trasa známá - trošku kopcovitá. Moc pěkný závod.
    7.9.2012
    • Biegi przełajowe 15:59'18.2 Średnie tętno 139 ud./min, 95,00 km
      Závod Beskydská sedmička - závod byl perfektní, náročný, extrémní - prostě stál za to! :) Doběhli jsme to za 15:59:18 hod. Kdybychom byli jen o tři hodiny lepší, tak stojíme na bedně :) 13. z 268 týmů kategorii sport muži do 40let 23. z 422 týmů kategorii sport celkově 34. z 1392 týmů (týmy sport+hobby)
  • 23.6.2012
    • Bieganie 1:35'49.1 Średnie tętno 172 ud./min, 21,10 km
      Olomoucký půlmaraton - nasadil jsem rychlejší tempo a jakžtak se mi jej podařilo udržet až do konce. Bezva závod, úžasná atmosféra, krásná trasa, počasí nebylo tak zlé. Na 17. km jsem měl krizi, ale ještě se mi podařilo hecnout do konce. Zlepšení oproti loňsku o 10: 18 na stejné trase. Zlepšení osobáku o 5:56.
    22.4.2012
    • Bieganie 3:32'52 Średnie tętno 166 ud./min, 42,20 km
      Krakow-Maraton, doběhl jsem 556 z 3014(na startu 4080) Zlepšil jsem si osobák za rok o víc než 45min! Maximální spokojenost. Až po 35km to běželo parádně, po 38km to šlo, ale ty poslední 4km už jsem se trápil.
    25.3.2012
    • Bieganie 1:41'45.6 Średnie tętno 167 ud./min, 21,10 km
      Polmaraton dookola jeziora Zywieckiego, nádherný a náročný půlmaraton (docela kopcovitý). Výborná organizace, dobrá teplota na běh. Zlepšení OR o 30sec. Taktika postupného zrychlování + chůze na občerstvovačkách se mi vyplatila.
    24.9.2011
    • Bieganie 1:42'15.1 Średnie tętno 165 ud./min, 21,10 km
      Ostravský půlmaraton (v jednom kole jsem si místo odkliknutí kola vypl hodinky, všiml jsem si toho až při dalším probíháním checkpointu :). Jinak to byl úžasný běh známou krajinou, s časem jsem spokojený, ale stále je co zlepšovat. Počasí mi sedlo, atmosféra byla příjemná. Příští rok dám repete :) Mezičasy: 3km 00:15:19 9km 00:44:47 (0:29:28) 15km 01:14:11 (0:29:24) 21km 01:42:15 (0:28:04)
  • 2.9.2011
    • Trekking 17:33'38.7 Średnie tętno 132 ud./min, 84,84 km
      Beskydská sedmička! Extrémní přechod Javorník - Javorový(cca 85km, převýšení cca 5000m). Šel jsem sám, neregistrovaný, takže ve výsledkové listině nejsem. CP jsem probíhal(neměl jsem čip, tak mě to nezdržovalo), jídlo a pití jsem řešil čistě vlastní(v batohu) - nevyužíval jsem občerstvovaček(-nechtěl jsem být totální hyena), na Lysé jsem zvolil špatnou cestu na Travný(šel jsem kus po červené místo žluté, tak jsem se pak vracel)
    18.6.2011
    • Bieganie 1:46'08.3 Średnie tętno 164 ud./min, 22,78 km
      Olomoucký půlmaraton! Úžasné! Perfektně mi to sedlo - atmosféra, trať, počasí, fanoušci! Skvěle jsem pracoval s energií a tempem. Konečně se mi povedl finiš, tak jak by měl být! Bomba! Best run ever!!!!
    8.5.2011
    • Bieganie 4:40'13.1 Średnie tętno 161 ud./min, 44,34 km
      Volkswagen Maraton Praha 2011 - můj první Maraton, úžasná atmosféra, v cíli jsem to zapomněl vypnout - takže RT 4:18:17
    2.4.2011
    • Bieganie 2:02'16.2 Średnie tętno 171 ud./min, 22,16 km
      Pražský půlmaraton - úžasná atmosféra, běželo se mi neuvěřitelně lehce. Ale mohlo být chladněji. Jen nechápu ty tepy - jaktože jsem měl tak vysoké i při nízké rychlosti. Poslední 4km byly pro mě náročné.