0.00 km
    3258 kcal
  • 2:13'23.8 Tennis
    10.8.2017

Eelmisel nädalal Tiiduga servida ei saanud. Kui oleks siin ka nii olnud, siis oleksin alt serviga teinud ja üritanud veiderdades mäng ära teha. Õnneks valu ei olnud, kuid võtsin servi maru rahulikult. Õnneks vastane ei rünnanud servi ja mängi lõpu poole, kui sain aru, et häda pole, siis lõin julgemalt ja tugevamalt. Mängu lõpetas väljakult välja löödud äss! Esimeses setis läksin ette 2:0, siis olin eest 5:3, kui Konks tuli sinna õlut joome ja mäng ära lagunes. Konks läks ära, siis sain taas mängule veidi särtsu sisse ja mäng läks kiiresse, mille suht kindlalt võitsin. Mul oli ka setpall enne kiiret, kuid ei kasutanud seda. Teises taas 2:0 ette, siis taas 5:3 ja ikka kiiresse. Selle vahega, et vastasel oli võimalus set enne võtta, kuid hoidsin selle ära. Kiires taas suht kindlalt sain endale. Vastane servib pehmelt, sihib tagakätt. Palju lõikab nagu sulgpallurid ikka. Kohati kruttis kõrgeid topse minu tagakäele, mis on vastikud võtta, kuid ega ma võlgu ei jäänud ja andsin neid ka ta...

Photo by rtoompuu
    1:08'47.3 Tennis
    23.8.2014

Saku vs Noarootsi Loos andis huvitavad paarid Silver vs Silver, Rene vs Rene Väljak oli libe ja mäng veidi rabe. Esimesed 2 geimi sain lihtsalt, siis taas Pepe jagas ära, et ma löön ka ikka. Lasin esimese seti kiiresse, mille löpetasin ulmelise võrgupalliga (koba). Üldse läksin palju võrku, sest ta eriti ei löönud ja tagakäelt riskisin rohkem minna. Serv oli kohati hea, kohati taas tegin terves geimis 3 topeltit. Tagakäsi oli bra. Teine set tuli juba lihtsamalt, kus vastane sai vaid ühe geimi. Silver S võitis Silver Z Ülo võitis Viljari Jüri võitis Aivot Seega jäis sõbralik viik 2:2