Asi jsem si neměl brát kalhoty. Na kopci velmi osvěžující mrholení. Koleno se tváří velmi seriózně.
    • Scuba diving 0:44'00
      Miličín. Závěrečný ponor kurzu. OWD.
    26.5.2012
    • Mountain biking 9:04'16.5 Average heart rate 139 bpm, 107.4 km
      Král Šumavy 2012. Trestuhodně přepálený začátek ... prostě ... dojel, přežil a víc bych se o tom nezmiňoval :-) Kdyby organizátoři naznačili PO ČEM se pojede, asi bych koupil nové kolo. Můj 10 let starý Autor Spirit, byť s odpruženou, ale také 8 let starou, vidlicí toho měl opravdu plné šlapky. Dával mi to také citelně najevo :-)
    8.5.2012
    • Mountain biking 6:06'47.4 Average heart rate 133 bpm, 79.23 km
      Benešov JV 70. Counterclockwise. Tire defect and beer iontpause :-)
  • 25.4.2012
    • Running 0:24'40 Average heart rate 155 bpm, 5.20 km
      Noční běh stromovkou. Všude kolem svítící, funící a dupající brouci. :-) Bylo to fajn, akorát jsem očekával nějakou hudbu, buď na začátku, nebo na konci. Lidi si tam vzali i psi ... no psi ... čivavy se svítícími obojky :-), bylo to celkem zábavné. Ti psi běželi překvapivě rychle :-) Bylo to fajn, akorát jsem očekával nějakou hudbu, buď na začátku, nebo na konci. Lidi si tam vzali i psi ... no psi ... čivavy se svítícími obojky :-), bylo to celkem zábavné. Ti psi běželi překvapivě rychle :-)
    • Světluška tě potřebuje !
      25.4.2012
      Photo by mumiert
    24.12.2011
    • Trail running 1:51'00 Average heart rate 151 bpm, 13.81 km
      Vánoční výběh. Zpočátku krásné výhledy do kraje, kde se honily mraky, místy pršelo a místy svítilo slunko - mooc pěkné. Kolem 500mnm začalo poprchávat a v 700 konečně sněžit. Pak jsem vyproštoval zapadlou čtyřkolku a zbytek byl fádní. Rozbředlý sníh. Dost mě bolí nohy :-)
    3.12.2011
    • Trail running 2:37'41.2 Average heart rate 150 bpm, 15.18 km
      Podzimní lesní běh s výhledy do kraje a jednou rozhlednou. GPS nezklamalo, protáhlo mě tradičně ostružinovým, šípkovým i akátovým mlýnkem na maso. Brodil jsem potok a překonával strž po kládě (nebylo to zas tak vysoko :-) Bylo to ale super.
    8.10.2011
    • Mountain biking 3:40'00 Average heart rate 149 bpm, 63.00 km
      Nova Author Cup 2011. Pořadatelům se podařilo zajistit všechny meteorologické jevy. Déšt, kroupy, sníh, vítr i mlhu v dostatečné míře, jen se sluncem šetřili. S vyhříváním trati si také nelámali hlavu. Nakonec vše dobře dopadlo a cíl byl tam, kde slíbili :) Podcenil jsem magnesium, takže od 45km křeče :( Hodinkám byla na 34km taková zima, že přestali ukazovat. Překvapivě měřili dál, aspoň něco ;) Pořadí nic moc, ale hřeje mě u srdce, že jsem předjel více než 1500 závodníků. Příští rok to bude lepší, protože budu startovat víc vepředu. (3460) Pořadatelům se podařilo zajistit všechny meteorologické jevy. Déšt, kroupy, sníh, vítr i mlhu v dostatečné míře, jen se sluncem šetřili. S vyhříváním trati si také nelámali hlavu. Nakonec vše dobře dopadlo a cíl byl tam, kde slíbili :) Podcenil jsem magnesium, takže od 45km křeče :( Hodinkám byla na 34km taková zima, že přestali ukazovat. Překvapivě měřili dál, aspoň něco ;) Pořadí nic moc, ale hřeje mě u srdce, že jsem předjel více než 1500 závodníků. Příští rok to bude lepší, protože budu startovat víc vepředu. (3460)